Serdecznie zapraszamy na najbliższy warsztat antydyskryminacyjny, organizowany w ramach projektu Diversity and Childhood.

Warsztat skierowany do osób pracujących w obszarze ochrony zdrowia odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 czerwca 2021, o godzinie 10.00.Podczas 4-godzinnego spotkania online zwrócimy szczególną uwagę na problem przemocy i dyskryminacji, który dotyka młode osoby i pokażemy jak można tworzyć środowiska przyjazne osobom LGBTI+ oraz jak reagować na przemoc. Szkolenie będzie miało formę teoretyczną oraz warsztatową, gdzie każda osoba uczestnicząca będzie mogła wziąć aktywny udział w przygotowanych ćwiczeniach. Zapisy:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2NGNw1kB-1apjJV2LcpY9lHWBOnl84ImUOEtiSX-VsIoShg/viewformKażda z osób uczestniczących otrzyma od nas podręcznik dla specjalistów i specjalistek “Jak zapobiegać i przeciwstawiać się dyskryminacji oraz przemocy wobec dzieci i młodzieży LGBTI+?”, jak również zaświadczenia potwierdzające udział w naszym warsztacie!

Warsztaty organizowane są w ramach europejskiego projektu Diversity and Childhood i odbywają się równocześnie w Chorwacji, na Węgrzech, w Hiszpanii, w Belgii, na Litwie, w Grecji, w Portugalii i w Słowenii. Ich celem jest zwiększenie świadomości, umiejętności, a przede wszystkim wrażliwości różnych grup specjalistów i specjalistek na szczególne potrzeby młodych osób LGBTI+.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Bądź na bieżąco

Inne aktualności