Lambda Warszawa надає комплексну допомогу дла представників ЛГБТК-спільноти.

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Пропонуємо юридичну допомогу у сфері сімейного права, права на проживання у Польщі та інших юридичних проблем і питань, з якими можуть зіткнутися біженці.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Даємо можливість скористатися психологічною допомогою українською та російською мовами. Діє група психологічної підтримки і група для спілкування. Наші групи зустрічаються в нашому офісі у Варшаві.

Бажаючі можуть звернутися на наш Телефон довіри (+48 22 628 52 22), який працює для спілкування українською мовою щодня з понеділка до п’ятниці з 14:00 до 16:00.

ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ ПОСЛУГ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Пропонуємо допомогу в отриманні безкоштовної медичної допомоги та консультацій лікарів-спеціалістів.

РЕЧІ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ

Маємо можливість забезпечити тих, хто потребує, їжею, косметикою, одягом та іншими потрібними речами першої необхідності.

КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Розпочато курс вивчення польської мови, на якому ви зможете з нуля здобувати необхідні навички для комфортного життя та спілкування. Наразі відкритий набір до групи, яка зустрічається по середам. Зареєструватися можна за посиланням.

ТРАНСГЕНДЕРНІ ОСОБИ

Пропонуємо допомогу в продовженні процесу переходу, а також зв’язок з польською спільнотою трансгендерних осіб.

ТИМЧАСОВЕ ЖИТЛО

Існує можливість короткочасного проживання в нашому хостелі для біженців. Щоб скористатися нашою підтримкою просимо заповнити анкету за цим посиланням.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podsumowanie 2022 roku

Rok 2022 był dla Lambdy Warszawa rokiem wyjątkowym – nie tylko obchodziliśmy i obchodziłyśmy nasze 25-lecie, był też rokiem, w którym nasze Stowarzyszenie podjęło szereg

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Inne aktualności