Exclusive Private Tours

Discover The
Secrets Of Paris

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ellit orla anean tortor sem, phar etra vitae malesuada alora bolot rouy the of big rool aliqt into.

Про нас

Лямбда Варшава — це організація, яка від 1997 року допомогає і створює безпечне середовище для будови позитивної ідентичності ЛГБТ-спільноти у Польщі. Наша мета — допомагати особам з нашої спільноти відповідально, професійно та експертно у різних життєвих ситуаціях.

Хто ми?

Лямбда Варшава допомогає особам, котрі через свою сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність стикаються або стикалися у своєму житті з актами агресії або дискримінації. Ми допомагаємо людям, котрі опиняються у складних ситуаціях та потребують професійної допомоги.

Наша діяльність спрямована на підтримку різних організацій та бізнесів на шляху побудови рівноправного суспільства. Задля цього ми проводимо тренінги та майстер-класи проти дискримінації (англійською та польською мовами), відвідуємо радіо- та телепередачі, здійснюємо видавництво просвітницької літератури та багато іншого, чим допомогаємо творити безпечниї простір для ЛГБТ-спільноти.

Наші органи влади

Органами управління організації є Zarząd (Керівництво) та Komisja Rewizyjna (Ревізійний Комітет).

Krzysztof Kliszczyński – Przewodniczący Zarządu (Голова Ради)
kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Соціолог, академічний викладач, випусник Школи Прав Людини HPFC (Helsińska Fundacja Praw Człowieka), ЛГБТ-активіст. Співзасновник Лямбди Варшава, координатор допоміжної діяльності у організації. Співзасновник Телефону Довіри для осіб ЛГБТ+ та їх близьких.

Засновнук Архіву Лямбди Варшава (найбільшого у Польщі). Головний редактор журналу QueerStoria. Яко соціолог займаєся проблемами розвитку міста та допомогою для меншості ЛГБТ+ у Польщі.

Paweł Fischer-Kotowski – Zastępca Przewodniczącego (Заступник голови)
pfkotowski@lambdawarszawa.org

Заступник голови Лямбди Варшава. Св’язаний з організацією від 2008 року. Раніше займався організацією праці офісу та співпрацєю з волонтерською командою. Тепер займаєся координацією допоміжніх проєктів та праці бібліотеки організації.

Sławomir Kirdzik – Sekretarz Zarządu (Секретар правління)
skirdzik@lambdawarszawa.org

Випусник східніх студії у Варшавському Університеті (займаєся соціологичними і антропологичними справами у Східнії Європі – Росія, Україна, Білорусь). Секретар правління Лямбди Варшава та координатор волонтерства. Модератор групи для осіб ЛГБТ+ з України.

Miłosz Przepiórkowski – Członek Zarządu (Член правління)
mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Вивчав міжкультурну психолохію в Університеті SWPS та німецьку філологію у Варшавському Університеті. Перекладач і вчитель іноземних мов. Пов’язаний з організацією від 2017 року. У початку 2020 року стався членом правління. У 2018 році почав модерувати групу для осіб Бі+. Займаєся справами пов’язаними з Культурою, таких як організація події. Разом зі Славіком Кірдзіком проводить волунтерську антидискримінаційну групу, яка діяє на річ рівного трактування та свідомості.

Як з нами зв’язатися?

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Bądź na bieżąco

Inne aktualności