Лямбда Варшава — це організація, яка від 1997 року допомогає і створює безпечне середовище для будови позитивної ідентичності ЛГБТ-спільноти у Польщі. Наша мета — допомагати особам з нашої спільноти відповідально, професійно та експертно у різних життєвих ситуаціях.

Хто ми?

Лямбда Варшава допомогає особам, котрі через свою сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність стикаються або стикалися у своєму житті з актами агресії або дискримінації. Ми допомагаємо людям, котрі опиняються у складних ситуаціях та потребують професійної допомоги.

Наша діяльність спрямована на підтримку різних організацій та бізнесів на шляху побудови рівноправного суспільства. Задля цього ми проводимо тренінги та майстер-класи проти дискримінації (англійською та польською мовами), відвідуємо радіо- та телепередачі, здійснюємо видавництво просвітницької літератури та багато іншого, чим допомогаємо творити безпечниї простір для ЛГБТ-спільноти.

Наші органи влади

Органами управління організації є Zarząd (Керівництво) та Komisja Rewizyjna (Ревізійний Комітет).

Krzysztof Kliszczyński – Przewodniczący Zarządu (Голова Ради)
kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Соціолог, академічний викладач, випусник Школи Прав Людини HPFC (Helsińska Fundacja Praw Człowieka), ЛГБТ-активіст. Співзасновник Лямбди Варшава, координатор діяльності з підтримки у організації. Співзасновник Телефону Довіри для осіб ЛГБТ+ та їх близьких.

Засновник і організатор Архіву Лямбда Варшава (найбільшого у Польщі). Головний редактор журналу QueerStoria. Як соціолог займаєся проблемами розвитку міста та допомогою для ЛГБТ+ спільноти у Польщі.

Paweł Fischer-Kotowski – Zastępca Przewodniczącego (Заступник голови)
pfkotowski@lambdawarszawa.org

Заступник голови Лямбди Варшава. Пов’язаний з організацією від 2008 року. Раніше займався організацією роботи офісу та співпрацею з волонтерською командою. Наразі займається координацією проєктів з підтримки та діяльністю бібліотеки організації.

Sławomir Kirdzik – Sekretarz Zarządu (Секретар правління)
skirdzik@lambdawarszawa.org

Випусник східніх студії у Варшавському Університеті (займається соціологичними й антропологічними питаннями у Східній Європі – росія, Україна та Білорусь). Секретар правління Лямбди Варшава та координатор волонтерських ініціатив. Модератор групи для осіб ЛГБТ+ з України.

Miłosz Przepiórkowski – Członek Zarządu (Член правління)
mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Вивчав міжкультурну психолохію в Університеті SWPS та німецьку філологію у Варшавському Університеті. Перекладач і вчитель іноземних мов. Пов’язаний з організацією від 2017 року. На початку 2020 року став членом правління. З 2018 року модерує групу для осіб Бі+. Займається справами культури і організацією подій. Разом зі Славіком Кірдзіком проводить волонтерську антидискримінаційну групу, яка діє на правах рівних взаємозв’яків і свідомого спілкування.