Dane adresowe:

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a lok. 4
(wejście w bramie po prawej stronie)
00-515 Warszawa

Informacja o dostępności lokalu dla osób z niepełnosprawnością ruchową:
Lokal znajduje się na drugim piętrze. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

Kontakt:

Biuro:
22 415 83 38 (pon.-pt. 15.00-18.00)
warszawa@lambdawarszawa.org

Telefon Zaufania, poradnictwo psychologiczne, zgłaszanie przemocy: 
22 628 52 22 (pon.-pt. 18.00-21.00)

Rzeczniczka:
Yga Kostrzewa 
ykostrzewa@lambdawarszawa.org 
tel. 668 37 67 22

Poradnictwo psychologiczne (informacje na jego temat), zgłaszanie przemocy:
Krzysztof Kliszczyński
poradnictwo@lambdawarszawa.org

Hostel interwencyjny:
hostel@lambdawarszawa.org

Poradnictwo prawne:
prawo@lambdawarszawa.org

Bezpieczeństwo, przemoc motywowana uprzedzeniami i mowa nienawiści:
Sławomir Kirdzik 
skirdzik@lambdawarszawa.org

Archiwum Lambdy Warszawa, QueerStoria:
Krzysztof Kliszczyński
kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Biblioteka:
biblioteka@lambdawarszawa.org

Szkolenia i edukacja antydyskryminacyjna:
Miłosz Przepiórkowski 
mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Sławomir Kirdzik 
skirdzik@lambdawarszawa.org

Kultura, historia, społeczność:
Miłosz Przepiórkowski 
mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Wsparcie społeczności ukraińskiej:
ukraina@lambdawarszawa.org

Fundusz Stonewall, działania lokalne:
Paweł Fischer-Kotowski 
pfkotowski@lambdawarszawa.org

Staże, HR, eventy:
Miłosz Przepiórkowski 
mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Wolontariat:
Sławomir Kirdzik 
skirdzik@lambdawarszawa.org
wolontariat@lambdawarszawa.org

Finanse i administracja:
Monika Grotecka 
mgrotecka@lambdawarszawa.org

Logo:

 

 

 

 

Białe tło:

Format JPEG logo pionowe     Format JPEG logo poziome 

Format PNG logo pionowe      Format PNG logo poziome

Czarne tło:

Format JPEG logo pionowe      Format JPEG logo poziome

Format PNG logo pionowe       Format PNG logo poziome

Przezroczyste tło:

Format PNG logo pionowe białe litery

Format PNG logo pionowe czarne litery

Pobierz wszystkie logo (zip)

Dane rejestracyjne:

NIP 525-20-14-814
REGON 012954670
KRS 0000140531
DUNS (Data Universal Numbering System) 426504847
NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2229H
PIC (Personal Identification Code) 943212287

Numer konta:
Volkswagen Bank Polska
47 2130 0004 2001 0259 8738 0001
SWIFT (BIC): VOWAPLP9XXX
IBAN: PL47213000042001025987380001

Numer konta do wpłat w EURO:
BNP Paribas Bank Polska
97 1750 0012 0000 0000 3609 6907
SWIFT (BIC): PPABPLPK
SORT Code: 17500012
IBAN: PL97175000120000000036096907