Dane adresowe

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a lok. 4
00-515 Warszawa

Informacja o dostępności lokalu dla osób z niepełnosprawnością ruchową:
Lokal znajduje się na drugim piętrze. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

Kontakt telefoniczny

Poradnictwo psychologiczne, grupy spotkaniowe i wsparcia, zgłaszanie przemocy: 22 628 52 22 (od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-21.00)

Telefon do biura: 22 415 83 38 (od poniedziałk do piątku w godz. 15.00-18.00)

Rzeczniczka:
Yga Kostrzewa ykostrzewa@lambdawarszawa.org, tel. 668 37 67 22

Kontakt e-mail

Poradnictwo psychologiczne (informacje na jego temat), grupy spotkaniowe i wsparcia, zgłaszanie przemocy:
poradnictwo@lambdawarszawa.org

Poradnictwo prawne:
prawo@lambdawarszawa.org

Biuro:
warszawa@lambdawarszawa.org

Poradnictwo i wsparcie:
Krzysztof Kliszczyński poradnictwo@lambdawarszawa.org

Bezpieczeństwo, przemoc motywowana uprzedzeniami i mowa nienawiści:
Sławomir Kirdzik skirdzik@lambdawarszawa.org

Archiwum Lambdy Warszawa:
Krzysztof Kliszczyński kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Szkolenia i edukacja antydyskryminacyjna:
Miłosz Przepiórkowski mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org
Sławomir Kirdzik skirdzik@lambdawarszawa.org

Kultura, historia, społeczność:
Miłosz Przepiórkowski mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Fundusz Stonewall, działania lokalne:
Paweł Fischer-Kotowski pfkotowski@lambdawarszawa.org

Staże, HR:
Miłosz Przepiórkowski mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Wolontariat:
Sławomir Kirdzik skirdzik@lambdawarszawa.org

Eventy:
Miłosz Przepiórkowski mprzepiorkowski@lambdawarszawa.org

Finanse i administracja:
Monika Grotecka mgrotecka@lambdawarszawa.org

Logotypy

Lambda_logo_wersja1Lambda_logo_wersja2

 

 

 

 

Dane rejestracyjne

NIP 525-20-14-814
REGON 012954670
KRS 0000140531
DUNS (Data Universal Numbering System) 426504847
NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2229H
PIC (Personal Identification Code) 943212287

Numer konta:
Volkswagen Bank Polska, 47213000042001025987380001
SWIFT (BIC) VOWAPLP9XXX
IBAN PL47213000042001025987380001