Zapraszamy na warsztaty „Poznaj i zaakceptuj siebie’ – 29.09.2018

O czym to?

Akceptacja siebie wpływa znacząco na jakość naszego życia, nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. W czasie naszych warsztatów poznasz mechanizm powstawania niskiej samooceny i będziesz mógł/mogła spojrzeć na siebie z innej, akceptującej strony. Będzie to warsztatowa szansa na zyskanie w sobie przestrzeni bazowej akceptacji siebie, miejsca pomocnego do dalszej – wewnętrznej i zewnętrznej – walki o siebie.

Dla kogo: Dla osób LGBT+, w szczególności osób DDA i DDD.

Termin: 29 września 2018 w godz. 9:00-19:00.

Miejsce: Siedziba Stowarzyszenia Lambda Warszawa (ul. Żurawia 24a lok.4). Domofon przy bramie 4, idąc prawą stroną wejście do klatki przed dziedzińcem. Domofon nr 4, I piętro. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

Formuła:

Prowadzący będzie prowadził osoby uczestniczące przez etapy pracy wewnętrznej, podając instrukcje i wskazówki. Nie będzie ćwiczeń w parach. Zadania i prace wewnętrzne przypominać mogą kontemplację na własny temat, dialog wewnętrzny. Będzie dużo przestrzeni do wyrażania tego co się w nas pojawi, także na wątpliwości i pytania do prowadzącego.

Prowadzący – Dariusz Jundziłł:

Psycholog (SWPS) posiadający uprawnienia Instytutu Psychologii. Od 10 lat prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe, terapię grupową i indywidualną DDA/DDD i coaching, a także pracuje z problemami grup i organizacji metodami psychologii zorientowanej na proces. Jest współzałożycielem i na co dzień pracuje w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY w Warszawie. Interesuje się rozwiązywaniem problemów mających swoje źródło w dzieciństwie, tematyką niskiej samooceny i krytyki wewnętrznej, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmian w życiu, realizowaniem się w świecie. Pomaga wszystkim zainteresowanym pracą z lękami czyli przekraczaniem własnych psychicznych barier. Pracuje także z parami zainteresowanymi rozwiązywaniem problemów relacyjnych, konfliktów, rozwojem związku, a także indywidualnie z uzależnieniem od osoby, z którą się jest w związku. Prowadzi cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne „Dorosłe Dzieci – w poszukiwaniu wewnętrznego wsparcia (DDD/DDA)”, „JA vs. Krytyk Wewnętrzny” w temacie krytyki wewnętrznej i niskiej samooceny, oraz warsztaty samorealizacji „Ścieżkę serca”.

 

Zapisz się już teraz! Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_0XyLMrnqybCVVmA-IBl6a5cofo_J3fXn7dSG9BYOrDrRHA/viewform?usp=sf_link

Koszt: Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres e-mail: atomaszewska@lambdawarszawa.org