Zapraszamy na warsztaty dla par kobieco-kobiecych, 21-22.10

lambda dla kobiet 10

Ruszamy z cyklem warsztatów dla par kobieco-kobiecych. Zapraszamy do zapisów wszystkie osoby, które chcą dbać o jakość relacji w swoich związkach, pragną budować relacje oparte na zrozumieniu, zaufaniu oraz empatii.

Czas:  21 i 22 października 2017, godz. 9.00-17.00,
Miejsce: Fundacja Feminoteka, ul. Mokotowska 29a (wejście od ul. Marszałkowskiej 34/50 do samego końca w podwórzu)

ZAPISY mailowo na adres pchmielewska@lambdawarszawa.org
lub telefonicznie 22 628 52 22 (pon-pt, 18.00-21.00)

Podczas warsztatu uczestniczki będą miały okazję zdobyć umiejętności, które sprzyjają dobrej komunikacji oraz pomagają rozwiązać konflikty pojawiające się w bliskich związkach. Będziemy ćwiczyć asertywne wyrażanie swoich potrzeb i emocji, przyjrzymy się także sytuacjom trudnym oraz czynnikom, które je wywołują.

Dodatkowo każda para uczestnicząca w warsztacie będzie miała możliwość skorzystania z 1,5-godzinnej konsultacji psychologicznej lub seksuologicznej w wybranym przez siebie terminie.

Prowadząca: Renata Romanowska – psycholożka, która współpracuje ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa od 1999 roku jako prowadząca grup wsparcia i rozwojowych dla kobiet, treningi i warsztaty dla młodzieży, dorosłych i seniorów LGBT. Obecnie prowadzi poradnictwo psychologiczne dla osób indywidualnych, par i rodzin.

ZAPRASZAMY!

logo_biale_wspolfinansowanie