Zapisy na warsztat z samooceny, 9-10.12

warsztat z samoooceny

Zapraszamy do zapisów na warsztat z samooceny, podczas których będzie można dowiedzieć się w jaki sposób dostrzegać i wykorzystywać swoje mocne strony. Porozmawiamy o tym dlaczego tak ważne jest życie w zgodzie z samym/samą sobą i w jaki sposób asertywnie wyrażać siebie i swoje wartości.

Warsztat odbędzie się 9 i 10 grudnia 2017 roku w godz. 14-18 w Siedzibie Lambdy Warszawa, ul. Żurawia 24a lok.4.

Warsztat jest bezpłatny. Zapisy przez formularz online

Opis warsztatu

1.Co to znaczy świadome życie – dostrzeganie swoich wartości, mocnych stron ,myśli, odczuć, pragnień
2. Jak to jest z samoakceptacją – akceptacją swoich zalet, wad, sukcesów i porażek; jak to jest z naszą samoakceptacją jako osób LGBT+
3. Czym jest asertywność – wyrażanie samego siebie w poszanowaniu wartości i granic swoich i otoczenia
4. Po co nam integralność osobista – życie w zgodzie ze sobą: jako jednostki indywidualna i społeczne.

Prowadzący

Krzysztof Kliszczyński –  socjolog, wykładowca akademicki; działacz LGBT.
Współzałożyciel prowadzonego przez Lambdę Warszawa Telefonu Zaufania dla Gejów, Lesbijek i ich bliskich i jego pracownik w latach 1995-2015.
Współzałożyciel Stowarzyszenia Lambda Warszawa; koordynator jego działań pomocowych; w latach 2007-2015 (z krótką przerwą) – przewodniczący Stowarzyszenia. Koordynator licznych projektów realizowanych przez Lambdę Warszawa (min. ASOS, Żywe Biblioteki, grupy pomocowe)
Jako socjolog zajmuje się problematyką rozwoju miasta; w pracach związanych z działalnością pozarządową – szeroko pojętą pomocą dla mniejszości LGBT.

Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją.”.

logo_biale_wspolfinansowanie