Zapisy na bezpłatne warsztaty „Akceptacja siebie” 18.02

BANER_851x315-320x180

Uwaga! Mamy jeszcze kilka miejsc na jednodniowy, bezpłatny warsztat „Akceptacja siebie” jutro w godz. 9-18. Jeśli ktoś z was ma ochotę dołączyć, a nie zdążył się zapisać zapraszamy jutro do Lambdy, już bez konieczności zapisów.

Akceptacja siebie wpływa znacząco na jakość naszego życia, nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy na warsztat na którym poznasz mechanizm mechanizm powstawania niskiej samooceny i na którym będziesz mógł na siebie spojrzeć z innej strony. Będzie to warsztatowa szansa na zyskanie w sobie przestrzeni bazowej akceptacji siebie, miejsca pomocnego do dalszej – wewnętrznej i zewnętrznej – walki o siebie.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu „Poznaj i zaakceptuj siebie”.

18.02.2017
9:00-18:00 (w połowie 1,5h przerwa obiadowa)

Stowarzyszenia Lambda Warszawa (ul. Żurawia 24a lok.4).

Uczestnicząc w warsztacie:
– poznasz przyczyny, dla których trudno czasem akceptować własną osobę
– dowiesz się jak coming-out wpływa na akceptację własnej osoby
– poznasz przyczyny, dla których nieakceptacja własnej tożsamości psychoseksualnej wpływa na komfort codziennego życia
– przekonasz się jak walczyć ze wstydem
– dowiesz się dlaczego naszym bliskim może trudno przychodzić akceptowanie osób LGBT

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego 2017 r. przez formularz online, który dostępny jest TUTAJ. Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres e-mail: warszawa@lambdawarszawa.org

Warsztaty poprowadzi:

Dariusz Jundziłł – Jestem psychologiem (SWPS), a posiadając uprawnienia Instytutu Psychologii Procesu prowadzę pod superwizją od ok.10 lat psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe, terapię grupową i indywidualną DDA/DDD, coaching a także pracuję z problemami grup i organizacji metodami psychologii zorientowanej na proces. Jestem współzałożycielem i na co dzień pracuję w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY w Warszawie. Interesuję się rozwiązywaniem problemów mających swoje źródło w dzieciństwie, tematyką niskiej samooceny i krytyki wewnętrznej, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmian w życiu, realizowaniem się siebie. Pomagam wszystkim zainteresowanych pracą z lękami czyli przekraczaniem własnych psychicznych barier. Interesuję się także procesami zachodzącymi w grupach i organizacjach mającymi wpływ na realizowanie przez nie projektów w świecie. W pracy interesuje mnie efektywność i skuteczność stosowanych przeze mnie metod. Prowadzę cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne „Dorosłe Dzieci – w poszukiwaniu wewnętrznego wsparcia (DDD/DDA)”, „JA vs. Krytyk Wewnętrzny” oraz warsztaty samorealizacji „Ścieżkę serca”. Lubię ludzi i swoją pracę, trekking, słuchać muzyki, poznawać nowe miejsca i kultury.

Kolejne z cyklu warsztaty poświęcone będą:

18.03 bliskim relacjom
22.04 trudnym emocjom
20.05 redukcji stresu – mindfulness

WSTĘP WOLNY! Obowiązują zapisy! Ilość miejsc jest ograniczona.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.

logo_biale_wspolfinansowanie-150x150