Warsztaty „Poznaj i zaakceptuj siebie” już 23 czerwca. Zapraszamy do zapisów!

Zapisz się już teraz! Link do zapisów

Poznaj i zaakceptuj siebie

Szczegóły:

Dla kogo: Dla osób LGBT+, w szczególności osób DDA i DDD.*

Termin: 23 czerwca 2018 w godz. 9:30-19:00.

Miejsce:  Siedziba Stowarzyszenia Lambda Warszawa (ul. Żurawia 24a lok.4). Domofon przy bramie 4, idąc prawą stroną wejście do klatki przed dziedzińcem. Domofon nr 4, I piętro. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

Jak tu dotrzeć? Mapa

Koszt: Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy.

Zgłoszenia: Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres e-mail: atomaszewska@lambdawarszawa.org

O czym to?

Akceptacja siebie wpływa znacząco na jakość naszego życia, nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. W czasie naszych warsztatów  poznasz mechanizm powstawania niskiej samooceny i  będziesz mógł/mogła spojrzeć na siebie z innej, akceptującej strony. Będzie to warsztatowa szansa na zyskanie w sobie przestrzeni bazowej akceptacji siebie, miejsca pomocnego do dalszej – wewnętrznej i zewnętrznej – walki o siebie.

Formuła:

Prowadzący będzie prowadził osoby uczestniczące przez etapy pracy wewnętrznej, podając instrukcje i wskazówki. Nie będzie ćwiczeń w parach. Zadania i prace wewnętrzne przypominać mogą kontemplację na własny temat, dialog wewnętrzny. Będzie dużo przestrzeni do wyrażania tego co się w nas pojawi, także na wątpliwości i pytania do prowadzącego.

Co mówią osoby, które już były na naszych warsztatach?

Nauczyłam się lepiej rozumieć siebie.

Dzięki warsztatowi potrafię mówić o potrzebach i wyrażać je.

To, czego się dziś nauczyłam, przyda mi się w pracy, w relacjach, w kontakcie samej ze sobą, w rozpoznawaniu swoich potrzeb i emocji, w lepszym funkcjonowaniu i kontaktach na codzień.

Prowadzący (Dariusz Jundziłł):

Psycholog (SWPS) posiadający uprawnienia Instytutu Psychologii. Od 10 lat prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe, terapię grupową i indywidualną DDA/DDD i coaching, a także pracuje z problemami grup i organizacji metodami psychologii zorientowanej na proces. Jest współzałożycielem i na co dzień pracuje w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY w Warszawie. Interesuje się rozwiązywaniem problemów mających swoje źródło w dzieciństwie, tematyką niskiej samooceny i krytyki wewnętrznej, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmian w życiu, realizowaniem się w świecie. Pomaga wszystkim zainteresowanym pracą z lękami czyli przekraczaniem własnych psychicznych barier. Pracuje także z parami zainteresowanymi rozwiązywaniem problemów relacyjnych, konfliktów, rozwojem związku, a także indywidualnie z uzależnieniem od osoby, z którą się jest w związku. Prowadzi cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne „Dorosłe Dzieci – w poszukiwaniu wewnętrznego wsparcia (DDD/DDA)”, „JA vs. Krytyk Wewnętrzny” w temacie krytyki wewnętrznej i niskiej samooceny, oraz warsztaty samorealizacji „Ścieżkę serca”.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie”.

logo_biale_wspolfinansowanie

*  Dorosłe dzieci alkoholików i dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.