Zapisy na warsztat „Poznaj swoje prawa”, 16-17.12

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda uregulowanie prawne osób pozostających w związkach nieformalnych? Nie wiesz czy masz prawo uzyskać informacje o stanie zdrowia partnera/partnerki w szpitalu? Czy Twój partner/Twoja partnerka może po Tobie dziedziczyć ? Jak ułożyć stosunki majątkowe w związku jednopłciowym?

Chcesz się dowiedzieć jak przeciwdziałać dyskryminacji w miejscu pracy ? Nie wiesz czy to, czego doświadczasz lub obserwujesz w pracy to zachowanie niedozwolone – mobbing lub molestowanie? Czy zastanawiasz się jakie prawa Ci w związku z tym przysługują?

Byłeś ofiarą/ świadkiem przestępstwa? Myślisz, że jesteś bezradny w starciu ze sprawcą? Nie wiesz, czy możesz zgłosić sprawę na policję czy musisz samodzielnie złożyć akt oskarżenia do sądu?

Zgłoś się na nasze warsztaty prowadzone przez doświadczonego prawnika praktyka.
Bądź świadomy/świadoma swoich praw – poznaj odpowiedzi na powyższe pytania i dużo więcej.

Osoba prowadząca: Magdalena Misztal – adwokat w indywidualnej kancelarii adwokackiej, specjalizuje się w sporach sądowych, reprezentuje klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, jest również obrońcą w sprawach karnych. W ramach stowarzyszenia Lambda Warszawa udziela porad prawnych dla osób dotkniętych dyskryminacją ze względu na orientację seksualną.


Zapisy przez formularz online

Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Razem przeciwko dyskryminacji. Poradnictwo dla grup szczególnie zagrożonych dyskryminacją”.

logo_biale_wspolfinansowanie-150x150