УКРАЇНА/UKRAINA

Увага, важлива інформація!

У липні та серпні, під час літньої перерви, українська група не зустрічається! Більше інформації знайдете на нашому сайті! Про наступні зустрічі будемо інформувати через Facebook.

Uwaga, ważna informacja! W lipcu i sierpniu, podczas wakacji, grupa ukraińska nie będzie się spotykać. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie! O terminie następnego spotkania będziemy informować za pośrednictwem Facebooka!

 

Психологіча допомога для осіб ЛГБТ+ з України

Від липня у нашому офісі буде працювати безплатна психологіча допомога для всіх осіб ЛГБТ+ з України. Консультації будуть відбуватися кожну п’ятницю о 19:00, 20:00 та 21:00. Наша психолог, Марія Свідерська, буде говорити українською та російською.

 

Вже час! Українська громада у Варшаві вже настільки велика, що громадська організація ЛҐБТ «Lambda Warszawa» вирішила проводити регулярні зустрічі для цієї групи. Ласкаво просимо всіх представників української ЛҐБТ спільноти Варшави приєднатися до групи, щоб зустрітися, познайомитися та побалакати українською та польською мовами. Групу організовує та забезпечує переклад волонтер Микола. Зустрічі проводяться щонеділі о 18:15 у приміщені «Lambda Warszawa» на вул. Żurawia 24a кв. 4 (Приміщення знаходиться на 1 поверсі). Cердечно Вас запрошуємо!