УКРАЇНА/UKRAINA

Увага, важлива інформація!

У липні та серпні, підчас літньої перерви, українська група не зустрічається! Вільше інформації знайдете на нашому сайті! Про наступній зустрічі будемо інформувати через Facebook.

Uwaga, ważna informacja! W lipcu i sierpniu, podczas wakacji, grupa ukraińska nie będzie się spotykać. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie! O terminie następnego spotkania będziemy informować za pośrednictwem Facebooka!

 

Психологіча допомога для осіб ЛГБТ+ з України

Від липня у нашому офісі буде працювати безплатна психологіча допомога для всіх осіб ЛГБТ+ з України. Консультації будуть відбуватися кожну п’ятницю о 19:00, 20:00 та 21:00. Наша психолог, Марія Сьвідерська, буде говорити українською та російською.

 

Вже час! Українська громада у Варшаві вже настільки велика, що громадська організація ЛҐБТ «Lambda Warszawa» вирішила проводити регулярні зустрічі для цієї групи. Ласкаво просимо всіх представників української ЛҐБТ-спільноти Варшави приєднатися до групи, щоб зустрітися, познайомитися та побалакати українською та польською мовами. Групу організує та забезпечує переклад двоє волонтерів – Микола. Зустрічі проводяться щонеділі о 18:15 у приміщені «Lambdy Warszawa» на Вул. Żurawia 24a кв. 4 (Приміщення знаходиться на 1 поверсі). Ми сердечно запрошуємо Вас!