Nowa grupa wsparcia dla osób DDD/DDA – zapraszamy do zapisów!

BANER_750x100

Zapraszamy do nowej grupy wsparcia dla osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych lub rodzin, w których był problem z alkoholem (DDD/DDA).

Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinach 18:30 – 20:30 (możliwość przesunięcia o pół godziny, w zależności od potrzeb grupy).
Rozpoczynamy w drugim lub trzecim tygodniu stycznia (w zależności od terminu zebrania grupy).

Zapisy przyjmujemy telefonicznie przez Telefon Zaufania: 22 628 52 22 (poniedziałki – piątki, 18:00-21:00) i mailowo: atomaszewska@lambdawarszawa.org
Uczestnictwo jest bezpłatne!

Traumatyczne i toksyczne doświadczenia w dzieciństwie odbijają się na dorosłym życiu powodując lęk, niskie poczucie własnej wartości, problemy w nawiązywaniu relacji, niezadowolenie z życia, wycofanie, długotrwałe poczucie przygnębienia, trudności w podejmowaniu decyzji. Grupa wsparcia Lambdy Warszawa stworzona jest by wspólnie, pod kierunkiem doświadczonej psycholożki, radzić sobie z tymi trudnościami.

Wsparcie oferujemy osobom, które chciałyby nauczyć się wyrażać tłumione do tej pory emocje, poznać sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach życiowych, wymienić się doświadczeniami, uświadomić sobie, jak dzieciństwo w rodzinie z problemem alkoholowym lub w rodzinie dysfunkcyjnej wpływa na funkcjonowanie w dorosłym życiu oraz dla tych, którzy chcieliby pracować nad budowaniem poczucia własnej wartości.

— —

Projekt „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” jest współfinansowany przez m.st. Warszawa w ramach zadania „Wsparcie osób dorosłych używających/nadużywających alkoholu w podejmowaniu zachowań prozdrowotnych” z zakresu ochrony i promocji zdrowia dotyczących przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie w latach 2015 – 2018.

logo_biale_wspolfinansowanie-150x150