„Na jej rozkazy” – matronat Lambdy Warszawa

Na_jej_rozkazy_baner1320 180Zamożna właścicielka wielkiej firmy i pozornie zwykła dziewczyna z okrutną przeszłością. Spotykają się, poznają, zbliżają do siebie i… wchodzą w relację BDSM. Tak właśnie zaczyna się powieść Angeliny Caligo oraz A.M. Chauderie „Na jej rozkazy” – pierwsza część „Różanej trylogii”, która ukaże się już tej jesieni. Mamy niebywałą przyjemność ogłosić, iż Stowarzyszenie Lambda Warszawa objęło książkę swoim matronatem.

„Na jej rozkazy” to powieść przeznaczona przede wszystkim dla kobiet. Z racji dominacji tematyki BDSM zainteresować może grupę czytelniczą lubiącą powieści erotyczne, obracające się wokół relacji domina-uległa. Ze względu na mocne sceny intymne docelowo kierowana jest do osób powyżej 18 roku życia.

Fanny Thacker  i Rosalie Frances Lewis spotykają się zaledwie na chwilę, lecz pozostają w swoim życiu na dłużej. Kiedy podpis na umowie opartej na więzi BDSM zostaje złożony, ich relacja wchodzi na kolejny etap. Fanny staje się własnością swojej kochanki. Od tej chwili mamy okazję poznać bohaterki lepiej, zrozumieć motywy ich postępowania i dostrzec drzemiące w nich obawy. Obserwujemy zarówno stany seksualnego wyzwolenia, jak i sprowadzenia do poziomu zwykłej, erotycznej zabawki. Doświadczamy ewoluowania nie tylko erotycznej, ale także miłosnej relacji kobiet.

Autorki skupiły swoją uwagę na tym, aby przedstawić więź BDSM bez infantylizowania, czy powielania schematów. Ich zamiarem było ukazanie prawdziwej natury tej specyficznej relacji i reguł, jakie w niej występują. Swoją prozą nakreślają wizję bliskości opartej na wzajemnym zaufaniu i czerpaniu przyjemności ze wspólnego kontaktu, obalając tym samym szkodliwe stereotypy. Ponad to uwypuklają także problem poszukiwania miłości między kobietami, ukazując, iż nie tylko mężczyźni mogą sprowadzać swoje partnerki do przedmiotów erotycznych, może to być też domeną płci pięknej.   

Jako dodatkowy smaczek nadmienimy, iż prywatnie autorki książki są partnerkami i mają doświadczenie w opisywanej przez siebie relacji.

W imieniu Lambdy Warszawa serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą propozycją literacką. My nie możemy się już doczekać oficjalnej premiery i z ekscytacją wyglądamy aż „Na jej rozkazy” pojawi się na księgarnianych półkach.