Mindfulness – warsztaty już 17 listopada. Zapisy trwają!

Mindfulness w języku polskim najczęściej określa się mianem uważności lub „uważnej obecności”.

Bycie uważnym to nic innego jak:

– koncentracja na chwili obecnej,
– nierozpamiętywanie przeszłości oraz nieanalizowanie, co może przynieść ze sobą przyszłość.
– koncentrowanie swojej uwagi na tym wszystkim, co dzieje się dookoła nas
– nieosądzanie wszystkiego co się pojawia w kategorii złe i dobre.

Na warsztaty zapraszamy osoby LGBT+. W szczególności zapraszamy osoby, które identyfikują się jako dorosłe dzieci alkoholików lub dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych (DDA/DDD).

Warsztat odbędzie się w lokalu przy ul. Elektoralnej 13/120, Warszawa 00-137. Pierwsze drzwi po prawej po wejściu przez bramę główną z ulicy. Potem skieruj się na pierwsze piętro. Wybierz drzwi po prawej i będziesz na korytarzu, gdzie na pewno nas znajdziesz.
Budynek nie jest dostępny dla osób z niektórymi niepełnosprawnościami. Jeśli potrzebujesz więcej informacji nt. dostępności, skontaktuj się przed kursem z prowadzącym pod nr. tel. 696 666 093.

By zapisać się na warsztaty, wypełnij krótki formularz online. Formularz dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2RX91t6uoNXi15DID8ZEmB19cQHxNx__APRuy0W4S3uak5Q/viewform?usp=sf_link

Trenerem jest Jakub Babij – psychoterapeuta, certyfikowany nauczyciel Mindfulness z ramienia Mindful Academy. Specjalizuje się w realizacji warsztatów z obszaru Mindfulness, redukcji stresu, inteligencji emocjonalnej oraz wypalenia zawodowego.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych – DDA/DDD w Warszawie” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.