Zapisy na warsztat redukcji stresu Mindfulness 19.11

kamienieSzukasz w sobie spokojnej przestrzeni? Potrzebujesz wyciszenia? Zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty z redukcji stresu opartej na uważności -mindfulness.

Czas: 19 listopada 9:00-17:00 (w połowie 1,5h przerwa obiadowa)
Miejsce:  ul. Elektoralna 13/120
 
Czym jest mindfulness?
 
Podczas zajęć uczymy się akceptacji dla samych siebie i świata wokół nas oraz rozwijamy postawę łagodności i współczucia. Ćwiczymy obserwację oddechu, ciała, umiejętność bycia w chwili obecnej tu i teraz w różnych sytuacjach życiowych, radzenia sobie w trudnych i stresujących momentach w życiu, a także w relacjach z ludźmi i w relacji do samego siebie. W programie znajduje się łagodna forma uważnej jogi, medytacja i ćwiczenia oddechowe.
 
Warsztat poprowadzi Kuba Babij: Trener, psychoterapeuta, certyfikowany nauczyciel Mindfulness, z ramienia Mindful Academy. Brał udział w warsztatach prowadzonych przez Paula Fultona; Marię van Balen. Swoją pracę superwizuje pod okiem nauczyciela Mindfulness Philipa Woodwarda, certyfikowanego nauczyciela ze szkoły Breathworks, praktykującego Mindfulness od 1985r. Specjalizuje się w realizacji warsztatów z obszaru Mindfulness, redukcji stresu, inteligencji emocjonalnej oraz wypalenia zawodowego.
 
 
Zapraszamy!
Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.
logo_biale_wspolfinansowanie