Kontakt

Dane adresowe

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a (lok. 4)
00-515 Warszawa
tel: 22 415 83 38 (biuro)
tel: 22 628 52 22 (Telefon Zaufania – od poniedziałku do piątku, w godzinach 18-21.00)
warszawa@lambdawarszawa.org

 

Informacja o dostępności lokalu dla osób z niepełnosprawnością ruchową:

Lokal znajduje się na drugim piętrze. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

 

Kontakty – poradnictwo:

Telefon zaufania: 22 628 52 22 (pon. – pt. w godz. 18:00-21:00) – zapisy na spotkania pomocowe jedynie przez Telefon Zaufania!

Poradnictwo psychologiczne, grupy spotkaniowe i wsparcia: informacja: poradnictwo@lambdawarszawa.org

Poradnictwo prawne – prawo@lambdawarszawa.org

 

Kontakty – biuro organizacji

Rzeczniczka prasowa: Yga Kostrzewa 668 37 67 22 ykostrzewa@lambdawarszawa.org

Poradnictwo i wsparcie: Krzysztof Kliszczyński kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Bezpieczeństwo, przemoc motywowana uprzedzeniami i mowa nienawiści:

Piotr Godzisz pgodzisz@lambdawarszawa.org

Karolina Więckiewicz kwieckiewicz@lambdawarszawa.org

Zdrowie i profilaktyka HIV/AIDS/STI: Marta Turska mturska@lambdawarszawa.org

Edukacja antydyskryminacyjna: Marta Turska mturska@lambdawarszawa.org

Kultura, historia, społeczność: Adriana Kapała akapala@lambdawarszawa.org

Fundusz Stonewall, działania lokalne: Paweł Fischer-Kotowski pfkotowski@lambdawarszawa.org

Wolontariat, staże, HR: Adriana Kapała akapala@lambdawarszawa.org

Eventy: Anna Urbanek aurbanek@lambdawarszawa.org

Finanse i administracja:

Monika Grotecka mgrotecka@lambdawarszawa.org

Paweł Wasilewski pwasilewski@lambdawarszawa.org

Uwagi do strony internetowej: warszawa@lambdawarszawa.org

 

Logotypy

Lambda_logo_wersja1 Lambda_logo_wersja2

 

 

 

 

 

Białe tło

Format JPEG logo pionowe     Format JPEG logo poziome 

Format PNG logo pionowe      Format PNG logo poziome

Czarne tło

Format JPEG logo pionowe      Format JPEG logo poziome

Format PNG logo pionowe       Format PNG logo poziome

Przezroczyste tło

Format PNG logo pionowe białe litery

Format PNG logo pionowe czarne litery

 

Dane rejestracyjne

NIP 525-20-14-814
REGON 012954670
KRS 0000140531
DUNS (Data Universal Numbering System) 426504847
NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2229H
PIC (Personal Identification Code) 943212287

 

Numer konta:
Volkswagen Bank Polska, 47213000042001025987380001
SWIFT (BIC) VOWAPLP1
IBAN PL47213000042001025987380001