Kontakt

Dane adresowe

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a (lok. 4)
00-515 Warszawa
tel: 22 415 83 38 (biuro)
tel: 22 628 52 22 (Telefon Zaufania)
e-mail: warszawa@lambdawarszawa.org

 

Aktualne projekty:

Wsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików i dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych
Agata Tomaszewska, e-mail: atomaszewska@lambdawarszawa.org

Wolontariat w Lambdzie Warszawa
Adriana Kapała, e-mail: akapala@lambdawarszawa.org

Prowadzenie poradnictwa dla osób i rodzin zagrożonych i/lub doświadczających dyskryminacji (w szczególności prawnego i/lub psychologicznego)
Krzysztof Kliszczyński, e-mail: kkliszczynski@lambdawarszawa.org

Program „Bezpieczeństwo”
Karolina Więckiewicz, e-mail: kwieckiewicz@lambdawarszawa.org

Kampania społeczna „Jeśli to słyszysz, jeśli to mówisz”
Ewa Niedziałek, e-mail: eniedzialek@lambdawarszawa.org

 

Rzeczniczka prasowa:
Yga Kostrzewa, tel: 668 37 67 22, e-mail: ykostrzewa@lambdawarszawa.org

 

Kontakty – poradnictwo, zapisy:
Telefon zaufania: 22 628 52 22 (pon. – pt. w godz. 18:00-21:00)
Poradnictwo psychologiczne, grupy spotkaniowe i wsparcia, e-mail: poradnictwo@lambdawarszawa.org
Poradnictwo prawne, e-mail: prawo@lambdawarszawa.org

 

Kontakty – biuro organizacji:
Poradnictwo i wsparcie – Krzysztof Kliszczyński, e-mail: kkliszczynski@lambdawarszawa.org
Przestępstwa motywowane uprzedzeniami i mowa nienawiści – Piotr Godzisz, e-mail: pgodzisz@lambdawarszawa.org
Edukacja zdrowotna i profilaktyka HIV/AIDS/STI – Marta Turska, e-mail: mturska@lambdawarszawa.org
Edukacja antydyskryminacyjna – Marta Turska, e-mail: mturska@lambdawarszawa.org
Kultura, historia, wiedza – Adriana Kapała, e-mail: akapala@lambdawarszawa.org
Wolontariat, staże, praktyki – Adriana Kapała, e-mail: akapala@lambdawarszawa.org
Finanse – Monika Grotecka, e-mail: mgrotecka@lambdawarszawa.org
Finanse i administracja – Paweł Wasilewski, e-mail: pwasilewski@lambdawarszawa.org
PR – Ewa Niedziałek, e-mail: eniedzialek@lambdawarszawa.org
Eventy – Anna Urbanek, e-mail: aurbanek@lambdawarszawa.org

Uwagi do strony internetowej, e-mail: warszawa@lambdawarszawa.org

 

Dane rejestracyjne

NIP 525-20-14-814
REGON 012954670
KRS 0000140531
DUNS (Data Universal Numbering System) 426504847
NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2229H
PIC (Personal Identification Code) 943212287

 

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś przekazać nam darowiznę:
Volkswagen Bank Polska, 47213000042001025987380001
SWIFT (BIC) VOWAPLP1
IBAN PL47213000042001025987380001