Kontakt

Dane adresowe

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
ul. Żurawia 24a (lok. 4)
00-515 Warszawa
tel. 22 415 83 38 (biuro)
tel. 22 628 52 22 (Telefon Zaufania)
e-mail:  warszawa@lambdawarszawa.org

Aktualne projekty:

Wsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików i dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych awiciak@lambdawarszawa.org
Wolontariat w Lambdzie Warszawa jbuldys@lambdawarszawa.org
Prowadzenie poradnictwa dla osób i rodzin zagrożonych i/lub doświadczających dyskryminacji (w szczególności prawnego i/lub psychologicznego)” awiciak@lambdawarszawa.org

Rzeczniczka prasowa:
Yga Kostrzewa, tel. 668 37 67 22, e-mail:  ykostrzewa@lambdawarszawa.org

Kontakty zewnętrzne – współpraca, media:
Ewa Niedziałek eniedzialek@lambdawarszawa.org

Kontakty – poradnictwo, zapisy:
Telefon zaufania tel. 22 628 52 22 (pon. – pt.) w godz. 18:00-21:00, awiciak@lambdawarszawa.org
Poradnictwo prawne prawo@lambdawarszawa.org
Poradnictwo psychologiczne, grupy spotkaniowe i wsparcia poradnictwo@lambdawarszawa.org

Kontakty – biuro organizacji:
Poradnictwo i wsparcie – Agnieszka Wiciak awiciak@lambdawarszawa.org
Przestępstwa motywowane uprzedzeniami i mowa nienawiści – Piotr Godzisz, e-mail: pgodzisz@lambdawarszawa.org
Edukacja zdrowotna i profilaktyka HIV/AIDS/STI – Mariusz Bieńko mbienko@lambdawarszawa.org
Kultura, historia, wiedza – Justyna Bułdys: jbuldys@lambdawarszawa.org
Wolontariat, staże, praktyki – Justyna Bułdys wolontariat@lambdawarszawa.org
Finanse – Monika Grotecka mgrotecka@lambdawarszawa.org
PR – Ewa Niedziałek eniedzialek@lambdawarszawa.org

Uwagi do strony internetowej warszawa@lambdawarszawa.org

Dane rejestracyjne

NIP 525-20-14-814
REGON 012954670
KRS 0000140531
DUNS (Data Universal Numbering System) 426504847
NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 2229H
PIC (Personal Identification Code) 943212287

rachunek bankowy Volkswagen Bank Polska, 47213000042001025987380001
SWIFT (BIC) VOWAPLP1
IBAN PL47213000042001025987380001

Nasza siedziba mieści się w centrum Warszawy, w pobliżu skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich