Open Doors – nowy projekt Lambdy!

Lambda Warszawa rozpoczęła pracę nad projektem:

Open Doors: promowanie włączającej i kompetentnej opieki zdrowotnej dla osób LGBTI”.

Jego głównym założeniem jest zebranie informacji dotyczących doświadczeń, wiedzy, postaw i potrzeb szkoleniowych personelu ochrony zdrowia związanych z problematyką LGBTI.

Pierwszą częścią projektu jest badanie ankietowe skierowane do osób posiadających wykształcenie medyczne, pielęgniarskie, związane ze zdrowiem psychicznym lub pracą socjalną, w tym osób pracujących na uczelniach wyższych. Jego odbiorcami/odbiorczyniami są także osoby posiadające inne wykształcenie, pracujące obecnie w sektorze ochrony zdrowia, a także osoby w wieku powyżej 18 lat, uczące się lub pobierające naukę w szkołach średnich i wyższych w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia. Jeżeli należysz do jednej z tych grup – prosimy Cię o udział w badaniu.

Ankietę znajdziesz pod linkiemhttp://survey.opendoorshealth.eu/749715?lang=pl

Projekt realizowany jest wspólnie m.in. z węgierską organizacją Háttér, bułgarską fundacją GLAS, włoskim Uniwersytetem w Brescii oraz hiszpańskim Uniwersytetem w Gironie w ramach projektów Unii Europejskiej.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w realizacji naszego badania poprzez wypełnienie ankiety, udostępnienie jej bądź wspomnienie o niej znajomym.