Grupa psychoedukacyjna – zapisz się!

Chcesz być szczęśliwszy? Chciałabyś nauczyć się lepszej komunikacji interpersonalnej? A może interesuje Cię rozwój osobisty, ćwiczenie asertywności, pozytywnego myślenia, rozpoznawania uczuć? Grupa psychoedukacyjna jest dla Ciebie!

– W ramach naszych cotygodniowych spotkań będziemy uczyć się m.in. jak radzić sobie ze złością i lękiem, będziemy uczyć się dbać o siebie i stawiać granice – mówi Agata Tomaszewska, psycholożka, która będzie prowadzić grupę. Działanie grupy jest współfinansowane przez m.st. Warszawa.

Grupa ma być okazją do zatrzymania się i przyjrzenia się swojemu funkcjonowaniu w społeczeństwie. Być może masz problem z kontaktami społecznymi i chcesz nabrać więcej pewności siebie – albo wręcz przeciwnie, brak Ci asertywności i nie potrafisz odmówić, kiedy znajomi zapraszają Cię na kolejnego drinka, mimo że wcale nie masz na to ochoty… Jak, dbając o siebie i swoje potrzeby, odnaleźć się w tych sytuacjach i co zrobić, żeby żyć zdrowiej i szczęśliwiej?

Lambda Warszawa zaprasza do bezpłatnego udziału w grupie psychoedukacyjnej, gdzie doświadczona psycholożka w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze nauczy Cię lepiej rozumieć siebie i swoje zachowania oraz pokaże jak można lepiej radzić sobie z problemami. Grupa będzie nakierowana na rozwój umiejętności psychospołecznych i osobistych oraz motywowanie do zmiany sytuacji życiowej.

Rekrutacja trwa
Właśnie ruszyła rekrutacja na grupę. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt pod adres e-mail atomaszewska@lambdawarszawa.org w celu otrzymania więcej informacji. Grupa będzie miała charakter zamknięty i będzie się spotykać w poniedziałki, w godz. 18.30–20.30. Grupę będzie prowadzić Agata Tomaszewska – psycholożka, terapeutka uzależenień.

Udział w grupie jest bezpłatny dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.