Wsparcie dla osób DDA i DDD

Wsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików i dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych

Witamy na stronie projektu „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie”.

Jeżeli w Twojej rodzinie był problem z alkoholem (DDD – dorosłe dzieci alkoholików/DDA – dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych) lub/i jeżeli jesteś w trakcie lub po terapii uzależnień i odczuwasz: lęk, niskie poczucie własnej wartości, problemy w nawiązywaniu relacji, niezadowolenie z życia, wycofanie, długotrwałe poczucie przygnębienia, trudności w podejmowaniu decyzji, stres, to zgłoś się do nas, pomożemy Ci!

Dla kogo:
Oferujemy pomoc dorosłym mieszkańcom i mieszkankom m. st. Warszawy. Naszym priorytetem jest wsparcie osób homoseksualnych (lesbijki, geje) i osób biseksualnych, pochodzących z rodzin, w których nadużywano alkoholu lub/i z tzw. dysfunkcyjnych. Zależy nam, by dotrzeć do uczestników terapii uzależnień lub takich, którzy już ją ukończyli.

Co oferujemy:
W ramach projektu oferujemy bezpłatne zajęcia warsztatowe z pracy nad przeżywanymi trudnościami oraz pomoc psychologiczną skierowaną do osób LGB – indywidualną lub w formie grupy wsparcia (poniedziałki – 18:30 – 20:30).

Warsztaty: Poznaj i zaakceptuj siebie (zapisy do 30 sierpnia 2016 r.) http://bit.ly/2bFP5HD

Zapisy i kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny przez nasz Telefon Zaufania: 22 628 52 22 (poniedziałki – piątki, 18:00-21:00), mailowo: awiciak@lambdawarszawa.org lub osobiście. Biuro Stowarzyszenia mieści się w Warszawie na ul. Żurawiej 24 A lok. 4 (wejście do klatki schodowej po prawej z bramy).

Finansowanie:
Projekt „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.

logo_biale_wspolfinansowanie