Poradnictwo indywidualne

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe poradnictwo w sprawach związanych z orientacją i tożsamością seksualną.

Poradnictwo przeznaczone jest dla osób homoseksualnych, biseksualnych i trans oraz ich bliskich. Porad udzielają profesjonalistki_ści, posiadający doświadczenie w pracy na rzecz osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans). Oferowane porady są bezpłatne i anonimowe. Jeżeli nie zaznaczono inaczej, nie jest konieczne wcześniejsze zapisywanie się.
Szczegółowe informacje o pełnej ofercie poradnictwa można znaleźć poniżej oraz w kalendarzu na stronie głównej.

Poradnictwo, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia

Poradnictwo i konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia

Prowadzimy konsultacje, poradnictwo oraz terapię psychologiczną (psychoterapię) krótko- i długoterminową w sprawach dotyczących problemów powiązanych z orientacją i tożsamością seksualną: trudności w związku, samotności, problemów z samoakceptacją, trudności w nawiązywaniu relacji, obniżonego nastroju, życia z hiv i dyskryminacji. Możliwe jest skorzystanie podczas poradnictwa z zaufanej tłumaczki migowej.

Psychoterapia prowadzona jest w podejściach psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz humanistyczno-egzystecjalnym. Rozpoczęcie psychoterapii uzależnione jest od wspólnych ustaleń z klientką_em podczas poprzedzających ją konsultacji. Przed zapisaniem się na wizytę zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zespole psycholożek_gów i wykorzystywanych przez nas metodach pracy.

Porady są udzielane wyłącznie osobom wcześniej zapisanym.

Zapisy są przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem konsultacji kryzysowych oraz Telefonu Zaufania.

Poradnictwo psychologiczne jest finansowane przez m. st. Warszawę i jest bezpłatne.

Kontakt: tel. 22 628 52 22, skype: poniedziałek – piątek w godz. 18:00 – 21:00,

e-mail: poradnictwo@lambdawarszawa.org

UWAGA – mail służy wyłącznie do pytań informacyjnych, nie prowadzimy drogą mailową poradnictwa, nie zapisujemy również tą drogą na spotkania psychologiczne / terapeutyczne.