Bliskie relacje: Bezpłatne 1-dniowe warsztaty dla osób LGBT+

girls — kopia

Być sobą i jednocześnie być z kimś w relacji – to nie zawsze takie proste! Jaka jest recepta na budowanie satysfakcjonującej relacji? Jak zachować własną autonomię i możliwość stanowienia o sobie? Chcesz się dowiedzieć? Zapraszamy na warsztaty!

 

Lambda Warszawa zaprasza osoby LGBT+ (w szczególności DDA i DDD) na bezpłatne warsztaty dotyczące tematu BLISKICH RELACJI. Podczas warsztatu:

 

– dowiesz się, w jaki sposób kształtują się bliskie relacje i jak je podtrzymywać

– będziesz mieć okazję do refleksji, czym dla Ciebie jest bliskość, czego oczekujesz i czego się obawiasz w relacjach z innymi,

– będziemy pracować nad umiejętnością komunikacji w bliskich relacjach, nazywaniem i oswajaniem emocji oraz potrzeb.

 

Co o naszych warsztatach mówią osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach?

 

„Nauczyłam się lepiej rozumieć siebie”

 

„Podobało mi się, bo mówiliśmy o ważnych rzeczach”

 

„To, czego się dziś nauczyłam, przyda mi się w pracy, w relacjach,w  kontakcie samej ze sobą, w rozpoznawaniu swoich potrzeb i emocji, w lepszym funkcjonowaniu i w kontaktach na co dzień”

 

Warsztat poprowadzi Rafał Misiorek, psycholog i terapeuta, na co dzień współpracujący z Lambdą Warszawa. Poczytaj więcej o prowadzącym na stronie Lambdy: http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/o-nas/nasz-zespol/

 

TERMIN: 21.04.2018 w godz. 9:00-18:30 (z przerwą)

MIEJSCE: Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24a lok.4, pierwsze drzwi w bramie po prawej. Drugie piętro. W budynku jest winda, do której prowadzi kilka schodów.

***

Nie czekaj. Zapisz się już teraz!

ZAPISY: https://goo.gl/forms/tSt1T8bosgbLDjK43

Kiedy wypełnisz formularz, skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić zgłoszenie.

***

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Profesjonalne wsparcie osób homoseksualnych i biseksualnych DDA/DDD” współfinansowanego z środków m.st. Warszawy.

logo_biale_wspolfinansowanie

***

W tym roku to już czwarty warsztat dla osób LGBT+, który organizujemy. Chcesz, żebyśmy robili więcej fajnych rzeczy? Wesprzyj nasze działania i przekaż 1% podatku na Lambdę Warszawa. Zobacz #corobiLambda i wypełnij PIT na http://lambdawarszawa.org/lambdawarszawa/1procent/.

UNIC_1%_strona dluga