Bezpłatny warsztat Akceptacja siebie, 28-29.10

BANER_851x315-320x180Zapraszamy do zapisów na warsztaty z cyklu „Poznaj i zaakceptuj siebie” poświęcony samoakceptacji.

Warsztat odbędzie się w dniach 28 i 29 października 2017 r., (sobota w godz. 12:00-17:00, niedziela 10:00-14:00 )w siedzibie Stowarzyszenia Lambda Warszawa (ul. Żurawia 24a lok.4).

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz online, który dostępny jest TUTAJ.

Akceptacja siebie wpływa znacząco na jakość naszego życia, nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy na warsztat na którym poznasz mechanizm mechanizm powstawania niskiej samooceny i na którym będziesz mógł na siebie spojrzeć z innej, akceptującej strony. Będzie to warsztatowa szansa na zyskanie w sobie przestrzeni bazowej akceptacji siebie, miejsca pomocnego do dalszej – wewnętrznej i zewnętrznej walki – o siebie.
Formuła:
Prowadzący będzie prowadził chętnych poprzez etapy pracy wewnętrznej podając instrukcje i wskazówki. Nie będzie ćwiczeń w parach, zadania i prace wewnętrzne przypominać mogą kontemplację na własny temat, dialog wewnętrzny. Będzie dużo przestrzeni do wyrażania tego co się w nas pojawi, także na wątpliwości i pytania do prowadzącego.

Udział jest bezpłatny.

Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo na adres e-mail: atomaszewska@lambdawarszawa.org

 

Prowadzący:
Dariusz Jundziłł – Jestem psychologiem (SWPS), a posiadając uprawnienia Instytutu Psychologii Procesu prowadzę pod superwizją od ok.10 lat psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe, terapię grupową i indywidualną DDA/DDD, coaching a także pracuję z problemami grup i organizacji metodami psychologii zorientowanej na proces. Jestem współzałożycielem i na co dzień pracuję w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY w Warszawie. Interesuję się rozwiązywaniem problemów mających swoje źródło w dzieciństwie, tematyką niskiej samooceny i krytyki wewnętrznej, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmian w życiu, realizowaniem się siebie. Pomagam wszystkim zainteresowanych pracą z lękami czyli przekraczaniem własnych psychicznych barier. Interesuję się także procesami zachodzącymi w grupach i organizacjach mającymi wpływ na realizowanie przez nie projektów w świecie. W pracy interesuje mnie efektywność i skuteczność stosowanych przeze mnie metod. Prowadzę cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne „Dorosłe Dzieci – w poszukiwaniu wewnętrznego wsparcia (DDD/DDA)”, „JA vs. Krytyk Wewnętrzny” oraz warsztaty samorealizacji „Ścieżkę serca”. Lubię ludzi i swoją pracę, jazdę na rowerze, ostatnio podróże za koło podbiegunowe (Lofoty!), od zawsze wyszukiwać i słuchać fajnej muzyki elektronicznej lub alternatywnej.

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu: „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” współfinansowanego przez m.st. Warszawa.

logo_biale_wspolfinansowanie